X
1397/01/18 12:02:24
175 بازدید
   


راههای بازاریابی اینترنتی

امروزه کسب و کارهای آنلاین به سرعت در حال پیشرفت می باشند. به همین دلیل بازاریابی اینترنتی به یک عنصر مهم تبدیل گردیده است. همچنین برای این که در این فرآیند توانا باشید می بایست نکاتی را به خوب بدانید . توجه داشتن به این نکات باعث می گردد تا بتوانید کسب و کار بهتری را پیش رو داشته باشید. در این مقاله روش های  مهمی را برای شما کاربران گرامی توضیح خواهیم داد :
1- یک وبلاگ یا وب سایت ایجاد نمایید و به طور منظم و مداوم در آن محتواهای با کیفیت  و مناسب قرار دهید :
خیلی واضح می باشد  که مهم ترین و مشخص ترین راهی که می توانید برای بازاریابی اینترنتی کسب و کار مورد نظر خود انجام دهید، ایجاد یک وبلاگ و نیز به اشتراک گذاشتن محتواهای با کیفیت آن می باشد . از این روش شما می توانید بازدیدکنندگان را به سایت خود بیاورید. 
2- محتواهای موردنظر خود را در اندازه های درست و مشخص عرضه نمایید :
به دنبال محتواهای با کیفیت باشید و همه موارد آن را چک نمایید همچنین کلمات کلیدی و روشن را تعریف نمایید. باید اطمینان داشته باشید که محتواهای شما کپی شده نباشد و .... 
3- با گروه های دیگر در لینکدین ارتباط داشته باشید :
باید بدانید که گروه های لینکدین، مکانی  بسیار خوب و مناسب  برای یافتن همکاران و رقبای دیگر می باشد. همجنین از این روش می توانید تحلیل ها و بررسی ها و ارتباطات خوبی برقرار نمایید.
 
4- از تبلیغات فیسبوک و صفحات هدفمند و استراتژیک استفاده نمایید :
تبلیغات در صفحات فیسبوک هرچند رایگان نمی باشند ، اما فرصت بسیار خوبی برای شما می باشد.باید از آن ها استفاده نمایید تا بتوانید از طریق آن کسب و کارتان را رونق دهید .
5- در شبکه های اجتماعی از افراد با نفوذ آن استفاده نمایید :
امروزه با افزایش روز افزون قدرت شبکه های اجتماعی می توانید به بسیاری از افراد در هر جای این دنیا و با هر ویژگی دسترسی داشته باشید. باید از این فرصت ارزشمند به بهترین شکل استفاده در راه رسیدن به اهدافتان نمایید . 
6- فیلم های آموزشی مفید و مناسب در یوتیوب قرار دهید :
باید این نکته را در نظر داشته باشید که یوتیوب منبع بسیار بزرگ و ارزشمندی جهت بازاریابی کسب و کار محسوب می شود. همچنین باید از یوتیوب جهت آگاه سازی دیگران از برند و نوع فعالیتتان استفاده نمایید. 
7- از طریق ایمیل روابط خود را با مشتریانتان توسعه دهید : 
 یکی از ابزارهای مناسب برای شما ایمیل می باشد که دارندگان کسب و کار جهت دسترسی به مشتریان جدید و نیز حفظ ارتباط بهتربا انها ، از آن استفاده می نمایند .همچنین ایمیل توانایی ان را دارند کخ روند بازاریابی اینترنتی شما را سرعت بخشد و از این طریق می توانید تعامل فرد به فرد داشته باشید و نیز این روش تاثیر بهتری روی کسب و کار شما می گذارد. 
8- از موارد کوچک اما ارزشمند استفاده نمایید:
همچنین برای بدست آوردن ارتباطات کوچک اما موثر با مخاطبین از محتواهایی استفاده نمایید که بتوانید سریع آن را  در مقالات فیسبوک یا صفحات موبایل انتشار دهید.باید بدانید که  به تازگی اپلیکیشن پیام رسان تلگرام نیز ویژگی INSTANT VIEW را معرفی نموده که در گروه شتاب دهنده ها قرار می گیرد. این اتفاق می تواند باعث ارتباط بیشتر مخاطبین شما گردد.
 


print
The comment feature is locked by administrator.
دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi