X
1397/07/02 15:02:19
89 بازدید
   


بهترین سرویس های ذخیره سازی ابری آنلاین

در واقع فضای ابری یک سرویس ارائه دهنده فضای ذخیره‌سازی به کاربران می باشد و این امکان را می دهد تا کاربران بتوانند اطلاعات خود را بر بستر اینترنت ذخیره‌سازی نمایند و همچنینخیالشان از بابت خراب شدن حافظه و از بین رفتن اطلاعات‌شان راحت باشد .این نیز وسیله ایی می باشدتا بتوانند از هر کجا و به هر وسیله وگجت‌های مختلف به اطلاعات خود دسترسی داشته باشند.
این تکنولوژی به شما ضمانت می دهد تا صد در صد از سلامتی داده های خود اطمینان حاصل نمایید و نیز داده‌های موبایل که قبلا جزو ناامن‌ترین‌ها به شمار ممی آمدند، اکنون با تمرکز ذخیره‌سازی ابری بر روی آنها می‌توانند از ایمنی و پشتیبانی مطمئنی برخوردار باشند. در این مقاله چندین روش  از بهترین سرویس‌های ذخیره‌سازی ابری را معرفی می نماییم.
۱. گوگل درایو (Google Drive)
گوگل درایو را می توان از بهترین نمونه‌های فضای ابری دانست که توسط گوگل پشتیبانی می گردد. در این سیستم می توان آن را به طور همزمان به ذخیره‌سازی و اشتراک‌گذاری اطلاعات و فایل‌ها پرداخت. همچنین کاربران نیاز به ثبت نام یا ساختن اکانت‌های متعدد نخواهند داشت به دلیل اینکه این سیستم برروی حساب گوگل شما فعال خواهد بود. در سرویس رایگان آن کاربران می‌توانند تا 5 گیگابایت ذخیره سازی نمایند و در سرویس پولی این میزان تا 100 گیگابایت افزایش خواهد یافت. از دیگر مزایای آن می توان به سرعت آپلود و راحتی کار با آن اشاره نمود.
۲. وان درایو (Microsoft OneDrive)
وان درایو هم برای افرادی مناسب می باشد که خواهان سرعت بالا در آپلود می باشند و محیط آن مانند اینترنت اکسپلورر است. همچنین تا 25 گیگابایت قابلیت ذخیره‌سازی دارد و در آن تا 50 مگابایت به طور همزمان می توان فایل ذخیره نمود . از طریق وب‌سایت می توان به این سیستم دسترسی پیدا کرد و اپلیکیشن ویندوزفون، آیفون و اندروید نیز برای آن منتشر شده است. قابل ذکر است که قابلیت ویرایش فایل های آفیس به صورت مستقیم در آن برقرار می باشد.
۳. باکس (Box)
در باکس متناسب با نوع ثبت نام بین 5 تا 50 گیگابایت فایل به صورت رایگان می توان ذخیره کرد و قابلیت مهم آن راحتی درگ و دراپ کردن فایل ها از روی دسکتاپ برای آپلود است. اپلیکیشن‌های اندروید، آیفون، آیپد و بلک بری برای باکس وجود دارند تا در هر کجا که هستید بتوانید به فایل‌هایتان دسترسی داشته باشید. قابلیت ویرایش مستقیم فایل‌های ورد و اکسل نیز به کمک افزونه‌هایی در آن وجود دارد.
۴. ای‌درایو (ADrive)
ADrive از معدود سرویس‌های ابری است که در آن می توانید تا 50 گیگابایت ذخیره سازی کنید. شما می توانید به راحتی با درگ و دراپ کردن فایل ها را آپلود کنید و با نرم‌افزار مخصوص خود سایت، ویرایش را بر روی فایل‌ها انجام بدهید. این سیستم قابلیت ذخیره‌سازی و پشتیبانی تمامی فایل‌ها از جمله موسیقی، ویدیو، عکس و... را دارد.
 


print
The comment feature is locked by administrator.
دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi