X
1396/06/27 11:53:38
224 بازدید
   


سایت موفق

روش های مختلفی برای داشتن یک سایت موفق وجود دارد، اما بیشترروش هایی که مورد استفاده قرار می گیرد تعدادی قوانین اصلی و پایه ای را دارا هستند که همیشه بصورت ثابت مورد استفاده قرار می گیردند. همچنین برای ساده نگه داشتن این قوانین سه گام ساده وجود دارد که باعث رونق گرفتن و موفق شدن یک سایت می شوند که این ۳ گام اصلی به شرح زیر است:
1. محتوای سایت
2. سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو)
3. طراحی (شامل قالب و ظاهر سایت)
داشتن یک محتوای خوب و جذاب باعث می شود بازدیدکننده به سایت شما برگردد که این یک اصل ضروری می باشد. همچنین این را هم به خاطر داشته باشید که گوگل هم، محتوای خوب را بیشتر می پسندد و مطالب را نیز شناسایی میکند. لازم به ذکر است بازدیدکنندگان نیز محتوای خوب را علامت و نشانه گذاری می نماییند که باعث می گردد دوباره به سایت شما نیز مراجعه نمایند.
همچنین سئو همانند تبلیغات برای هر محصول خوبی که نیازمند تبلیغ شدن است، برای سایت نیز ضروری است. تنها راه شناخته شدن در دنیای اینترنتی، سئو می باشد. میلیون ها سایت وجود دارند که هر روز و هر لحظه در حال تلاش برای جذب بازدیدکننده بیشتر می باشند.
نکته ای که قابل ذکر است این می باشد که طراحی سایت به هیچ توضیحی نیز نیاز ندارد. همچنین اگر به تبلیغات تلویزیونی توجه کرده باشید متوجه میشوید که می بایست سایت را طوری طراحی کنید که در ذهن بازدیدکننده ثبت گردد و دوباره به آن مراجعه نماید. طراحی سایت شامل رنگ بندی سایت، قالب سایت و ظاهر کلی سایت است که اگر دقت کرده باشید اکثر سایت های موفق یک قالب با رنگ های روشن یا سفید دارند.


print
The comment feature is locked by administrator.
دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi