X
1396/11/21 11:32:12
176 بازدید
   


بهترین اپلیکیشن‌ها برای پیگیری رویداد‌های المپیک

با آغاز مسابقات المپیک زمستانی ۲۰۱۸، توجه همه مردم جهان به پیونگ‌چانگ کره جنوبی، جایی که این رویداد مهم برگزار می‌شود، جلب شده است. محلی که در آن تعداد زیادی از ورزشکاران صاحب نام از سراسر دنیا در بزرگترین رقابت ورزش‌های زمستانی شرکت کرده‌اند.
 

المپیک زمستانی امسال در ۷ دسته ورزشی، ۱۵ رشته و ۱۰۲ رویداد جذاب و دیدنی از پاتیناژ گرفته تا اسکی آلپاین برگزار خواهد شد. اگر قصد ندارید حتی یک دقیقه از این مسابقات را از دست بدهید، پس از هم‌اکنون اقدام کنید. برای پیگیری مستمر این رویداد هیجان‌انگیز تنها نیاز به یک اپلیکیشن مناسب دارید.

با ما در ادامه همراه باشید تا برای پیگیری مسابقات تیم‌ها و بازیکنان مورد علاقه‌تان، شما را با بهترین اپلیکیشن‌های مربوط به المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ چانگ آشنا کنیم.

Olympics – Official app
PyeongChang 2018
NBC Sports
Olympic Channel

اگر شما بهترین برنامه برای مرور تمامی موارد مربوط به مسابقات المپیک را بخواهید چه برای سال ۲۰۱۸ و چه در آینده، اپلیکیشن رسمی مسابقات که توسط کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) پیشنهاد شده، همان چیزی است که به آن نیاز دارید. در صفحه اصلی تمام اخبار پوشش داده شده است. حتی برای مواقعی که شما برای دیدن مسابقات وقت ندارید، می‌توانید با استفاده از آن نتایج کلیه رقابت‌ها و  برنامه مسابقات هر کشور را مشاهده کنید و از فروشگاه آنلاین رسمی المپیک خرید داشته باشید.

هدف این اپلیکیشن این است که بهترین مکان برای کسب به‌روز‌ترین و دقیق‌ترین اطلاعات در مورد بازی‌های المپیک باشد، مهم نیست که چه چیزی برای شما جالب‌ توجه است، چون همه چیز در اختیارتان خواهد بود. اما متاسفانه یکی از معدود مواردی که شامل آن نمی‌شود، پخش زنده خود بازی‌هاست.

 


print
The comment feature is locked by administrator.
دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi